Mgr. Arnošt Štěpánek, MBA

Arnošt Štěpánek (* 1968) Je 3. místopředsedou krajské organizace v královéhradeckém kraji. Žije v Hradci Králové, je otcem 4 dcer, věnuje se zejména podpoře sportu a vzdělání.

Vystudoval gymnázium v Ústí nad Orlicí, poté na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové obor Matemtika a Základy Techniky. Následně vystudoval MBA na Shefield Hallam University (Velká Británie). Poté absolvoval roční výcvik v Systemickém koučinku ORSC v Londýně a San Francisku.

V letech 1998 - 2002 působil ve Škoda Auto, kde měl na starost koordinaci e-commerce a prodeje vozů po internetu ned importérskou sítí. Zbytek pracovního života strávil v malých firmách v oblasti marketingu, reklamy, vzdělávání a realit.

V současnosti pracuje jako kouč, lektor a mentor v různých firmách a organizacích, připravuje vzdělávací on-line programy a kurzy pro širokou veřejnost v oblasti prezentací, komunikace a finanční gramotnosti.

Ve volném čase se věnuje sportu (horolezectví, lyžování, cyklistika, potápění a sportu se věnují i všechny jeho děti), kultuře (opera, výtvarné umění) a moderním technologiím ve vzdělávání.

„HLUPÁK ŘEKNE, že to nejde. CHYTRÝ ŘEKNE, jak by to šlo udělat. MOUDRÝ SE ZVEDNE a půjde to udělat.“ To je moje odpověď na otázku proč jsem se pustil do politiky.